WEB SİTESİ TASARIM VE YAZILIM

Markanızın ihtiyaç duyduğu her alanda küçük ya da büyük çaplı web geliştirme projelerinizi yapıyoruz. Siz bize hayalinizi anlatıyorsunuz, bizler de o hayalinizi dijital ortama taşıyoruz.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI VE YÖNETİMİ

Sosyal medya stratejisinin çıkartılması ile başlayan süreçte markaya uygun sosyal ağlar için (Facebook, Twitter, İnstagram, Youtube vb.) içerik üretimi, yönetimi ve dağılımını sağlarız. Tüm görsel tasarımlar, metinler ve video üretimlerini hazırlarız

MARKA YÖNETİMİ

Tüm pazarlama teknikleri, bir ürüne, ürün grubuna veya markaya uygulanır. Burada amaç, ürünün algılanan değerinin artması, bu sayede de marka değerinin artmasıdır. Bu da daha yüksek marjlı satış, daha yüksek ciro ve daha çok kâr demektir.

SEO VE DİJİTAL PAZARLAMA

SEO en yenilikçi dijital pazarlama stratejisidir. Sitenizin sektörel kelimelerde üst sıralarda yer alıp daha fazla ziyaretçi ve müşteri elde etmesini sağlayan yatırım maliyeti en düşük ve ticari geri dönüşü en yüksek dijital bir reklam stratejisidir.

E-MAİL PAZARLAMA

Kişisel ve özgün e-posta tasarımlarıyla takipçilerinizle bağlantınız hiç kopmasın. E-posta pazarlama, hedef kitleniz ile etkili bir bağlantı kurmanızı ve yatırımlarınızdan maksimum sonuç almanızı sağlar.

SMS PAZARLAMA

Mevcut potansiyel müşterilerinize, ​toplu mesaj göndererek, etkinlik, bilgi ve reklam mesajlarınızı anında iletebildiğiniz yazılım sistemidir.

TANITIM FİLMİ VE PRODÜKSİYON

Firma tanıtım filmleri konuşan ve hareket eden renkli broşür gibidir. İnsanların görsel mesajları daha kolay algıladığı günümüz dünyasında firmanızın/hizmetlerinizin/ürünlerinizin hızlı ve güçlü bir şekilde potansiyel müşterilere ulaşmasını sağlar.

GRAFİK TASARIM

Grafik tasarım hayal gücünün resme aktarılmasıdır. Farklı programlar kullanılarak hazırlanan çalışmalar, yaratıcılık ile birleştiğinde aklın ve ruhun sınırsız gözünü yansıtmış olur.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik, bir kurumun, şirket içi/şirket dışında duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır.

REFERANSLARIMIZ

ProMedia Works olarak, çalıştığımız ve hizmet verdiğimiz müşterilerimizden bazıları.

defacto
dove
erikli
unilever
yumoş
Omo
tukaş
rinso
peyman
sarıyer börekçisi
Medipol Üniversitesi
Kosifler Oto
Ramada Plaza By Wyndham Istanbul Asia Airport
Wyndham Grand Kalamış Istanbul Marina
Green Park Resort Hotel
Şampiyon Kokoreç
Mehmet Tatlı Kuaför
Serdar Ortaç
kinetix
iged
404
istanbul ayvansaray üniversitesi
y-london
Türk Kılavuz Kaptanlar Derneği
İstanbul Rehberler Odası
mavi jeans
AK Yatırım
Çelebi Holding
Abdi İbrahim
OKI Printing Solutions
Donna Karan New York
Faruk Saraç
Namet
Palladium Alışveriş Merkezi Ataşehir
Akasya AVM Acıbadem
Plaza Cubes
Lions Türkiye
Mertur
Village Park
Muzik OnAir
Ouzo Roof Bar
Jigger Roof Bar
Magazinkolik.com
Dalyan Michelangelo Boutique Hotel