-

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

-

2010 yılında Dijital Medya sektörüne, alanının uzman isimlerinden oluşan bir ekiple ve Bulut Aras Medya ismiyle giren, 2019 yılında Amerikalı bir girişimle ortak olup, global pazara da açılarak adını ProMedia Works olarak değiştiren şirketimiz, iş prensibi olarak sunduğu hizmetlerde performansı ve kaliteyi hedef alıyor. Dijital dünyada alanında uzman ve deneyimli bir ekip tarafından kurulan ProMedia Works, müşterilerine dijital dünyada lazım olabilecek her türlü hizmeti sunuyor.

ProMedia Works; çalıştığı markalara sunduğu şeffaf ve ölçülebilir çalışma prensibiyle, sektörde kısa sürede haklı ve başarılı bir büyüme yakaladı.

14 kişilik profesyonel kadrosu ile ProMedia Works, bir firmanın internet üzerinde ihtiyacı olan tüm hizmetleri en profesyonel  ve hızlı şekilde almasını sağlar.

Biz, çevrim içi başarıya ulaşmalarına yardımcı olmak için iyi insanlarla ve iş ortaklarıyla çalışmayı seven sosyal medya uzmanı, yazılımcı, tasarımcı, iş geliştirme uzmanı - kısaca, ProMedia Works Dijital Ajansıyız!

ProMedia Works, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama, IT Servisi ve Ağ çözümleri, Web Dizaynı, Tanıtım filmi ve prodüksiyon hizmetleri, profesyonel fotoğraf ve profesyonel video çekimi, içerik pazarlama, haber ve medya hizmetleri, PR ve organizasyon gibi birçok konuda profesyonelce hizmet vermekte.

Unutmayın, ProMedia Works ailesinde size özel bir çözümümüz de mutlaka var. 

Çünkü;

Yaptıklarımızı seviyoruz ve başkalarının da yapmayı sevdikleri şeylerde başarılı olmasına yardım ediyoruz.

Yaptığımız her işte mutlaka en yüksek başarıyı hedefleriz. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutar onların isteklerini iyi anlar ve profesyonelce çözüm üretiriz.

Bu nedenle de Türkiye'nin en büyük markalarının dijital dünyadaki partneri olmuş durumdayız.